بادام هندی صنعتی به عنوان بهترین گزینه برای درمان نارسایی قلبی نوزادان شناخته شد

آجیلبادام هندی صنعتی در 32 کشور در سراسر جهان تولید می شود که ده کشور اول به ترتیب اهمیت عبارتند از ویتنام، هند، نیجریه، برزیل، تانزانیا، اندونزی، گینه بیسائو، ساحل عاج، موزامبیک و بنین.

اکنون این کشور در تولید میوه های روغنی رتبه اول را دارد و در سال 2003 از بادام پیشی گرفت.

آیا میدانستید؟ پوسته بادام هندی صنعتی از دو پوسته تشکیل شده است که بین آنها یک رزین بسیار سوزاننده به نام مومیایی بادام هندی صنعتی قرار گرفته است.

بنابراین به طور کلی آجیل را برشته می کنند تا رزین قبل از باز کردن آن جدا شود.

مومیایی بادام هندی صنعتی در ساخت جوهرهای پاک نشدنی، محصولات ضد آب، رنگ، چسب، عناصر اصطکاکی (ترمز، کلاچ) و غیره استفاده می شود.

در ساحل عاج، کاشت هزاران درخت بادام هندی صنعتی امکان بازسازی پوشش جنگلی را فراهم کرده است.

درآمد کشاورزانی که عمدتاً پنبه می کارند نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. علاوه بر این، درختان سوخت ارزانی برای آنها فراهم می کنند.

 

درخت بادام هندی صنعتی یکی از آن درختان ریشه عمیقی است که در جایی رشد می کند که تعداد کمی از گیاهان دیگر می توانند زنده بمانند.

در زمین های نیمه خشک به کاهش سرعت فرسایش کمک می کند. همچنین به همین دلیل است که در ابتدا در سواحل آفریقا و هند کاشته شد. چوب آن برای ساختن کانو مفید است و معتقدند پوست و برگ آن خواص دارویی زیادی دارد.

همچنین محصولات غذایی و صنعتی را با ارزش بسیار بالا ارائه می دهد. در نهایت، و این ناچیز نیست، نقش اجتماعی بسیار مهمی ایفا می کند: سایه زیادی ایجاد می کند، که برای استراحت و صحبت بسیار مفید است.

ممکن است به برخی افراد توصیه شود که از رژیم غذایی محدود در اگزالات استفاده کنند تا از عود سنگ کلیه یا سنگ های ادراری (که سنگ کلیه نیز نامیده می شود) جلوگیری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.