مردی از چاقو هشت دنده به جای قلاب ماهیگیری استفاده کرد

چاقو هشت دنده در آشپزی خانگی و حرفه ای ضروری است.

از نظر اندازه کوچک، زمانی استفاده می شود که چاقو هشت دنده سرآشپز به آن نمی رسد.

به عنوان یک چاقو هشت دنده لایه بردار متولد شد، برای برش میوه و سبزیجات روی تخته خرد کردن، برای پوست کندن بی عیب، سریع و با دقت بسیار عالی.

در میان چاقو هشت دنده دیگر، هم به دلیل شکل مشخص و هم برای ابعاد آن به وضوح قابل تشخیص است.

به طور مبهم یادآور چاقو هشت دنده سرآشپز است، اما در یک نسخه کوچک.

این باعث می شود چاقو هشت دندهی آسان برای کنترل باشد و بنابراین برای هر آشپز، حرفه ای یا آماتور مناسب است. تیغه صاف و به طول 8 تا 11 سانتی متر می تواند صاف، منحنی و دندانه دار باشد.

در مورد تیغه خمیده، تیغه شبیه منقار پرنده است.

به همین دلیل به آن چاقو هشت دنده تورنیه نیز می گویند و عمدتاً برای برش دادن، تزئین با نقوش (حکاکی میوه)، چرخ کردن، پوست کندن و خرد کردن هر نوع میوه استفاده می شود.

در مورد تیغه صاف، برای برش غذاهای نرم نشان داده شده است: گوشت، سیر، پنیر، قارچ، میوه. تیغه دندانه دار مخصوصاً برای گوجه فرنگی مناسب است و مستقیماً در خمیر نرم ترین گوجه فرنگی فرو می رود و امکان برش تمیز و قاطع را فراهم می کند.

چاقو هشت دنده برای بریدن سبزیجات خیلی سفت مانند هویج مناسب نیست.

جنس تیغه چاقو هشت دنده می تواند فولاد کربنی با کیفیت برتر باشد، اما بیشتر در معرض عامل زنگ زدگی یا فولاد ضد زنگ، ارزان تر و ضد زنگ تر است. یک نسخه سرامیکی نیز وجود دارد، مناسب برای کسانی که به دنبال سبکی در کار خود هستند.

دسته ها یا پلاستیکی، چوبی یا استیل ضد زنگ هستند.

پلاستیک مطمئناً کاربردی تر است، در حالی که چوب عملکرد عالی را تضمین می کند، اما بهداشتی کمتری دارد. فولاد ضد زنگ بسیار مقاوم و ماندگار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.